7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (2024)

Uspokojivé dedikované servery jsou používány hráči k radosti multiplayerová hra s lepším výkonem a zvýšenou bezpečností. Díky dedikovaným serverům si uživatelé mohou přizpůsobit svůj Satisfactory svět pro poutavější herní zážitek. Výběr nejlepší uspokojivý server hosting poskytovatel zajišťuje optimální výkon a nejnovější DDoS ochranu. Navíc takové servery přicházejí s lepší možnosti přizpůsobení pro zvýšenou flexibilitu. Přečtěte si více ...

Nejlepší uspokojivý hosting serveru: Nejlepší!

#1 Nejlepší celkově

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (1)

#2 Nejlepší výběr

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (2)

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (3)

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (4)

Název nástrojeApex HostingShockbyteSparkedHostNitrovaný
Minimální limit hráčeNeomezený4410
Minimální RAM6GB6GB10GB4GB
Ochrana DDoS✔️✔️✔️✔️
Podpora Modpack✔️✔️✔️
Zkušební verze zdarma7denní záruka vrácení peněz3-denní záruka vrácení penězDenní zkušební doba 1Předplatné kdykoli zrušte
OdkazNávštěva Apex HostingNávštěva ShockbyteNávštěva SparkedHostNavštivte Nitrado

Klíčová jídla:

Uspokojivé dedikované servery poskytují zdroje přizpůsobené vašim herním potřebám. Vybrané nejlepší uspokojivé dedikované servery jako Apex Hosting, Shockbyte, Sparked Host a další zajišťuje spolehlivý výkon, lepší stabilitu, vylepšené zabezpečení a nepřetržitou podporu. Efektivní správa těchto serverů zahrnuje pravidelné aktualizace, plánování záloh a optimalizaci jejich nastavení.

1) Apex Hosting

Apex Hosting je špičkovým poskytovatelem hostingu dedikovaných serverů. Díky rychlému nastavení a vyhrazené podpoře slibuje Apex výkon vašeho herního serveru Satisfactory bez zpoždění.

Dedikované servery Apex Satisfactory, průkopník v tomto odvětví, poskytují plynulý herní zážitek pro více hráčů. Je to přímarily díky nízké latenci a garantované vysoké dostupnosti 99.93 %.

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (5)

Funkce:

 • Snadno použitelný ovládací panel: Apex používá ovládací panel Multicraft s jednoduchým rozhraním pro snadnou správu serveru Satisfactory. Můžete upravovat konfigurace, spravovat soubory, přidávat nebo odebírat hráče a mnoho dalšího.
 • Rychlé nastavení serveru: Aktivace dedikovaného serveru Satisfactory netrvá déle než 5 minut. Apex trvá jen několik sekund, když změníte plán nebo verzi serveru.
 • Více míst: Servery jsou na různých místech po celém světě, jako je Portland, Los Angeles, Dallas, Miami a další.
 • Výkonný hardware: Apex Hosting poskytuje výkonnou konfiguraci serveru zajišťující minimální prostoje a nulové zpoždění pro hráče. Dodává se s bleskově rychlými SSD a vysokorychlostními procesory pro rychlý herní výkon.
 • Pokročilá DDoS ochrana: Servery jsou chráněny nejnovějšími bezpečnostními opatřeními DDoS attacks až 300 gbps. Apex také nabízí jakotrong systém zmírňování hrozeb pro ochranu vaší IP adresy.
 • Podpora Modpack: Apex Host umožňuje hráčům instalovat modpacky na jejich dedikovaný server Satisfactory. Pomocí těchto modů mohou hráči představovat nové výzvy a optimalizovat nastavení hry pro vylepšený Satisfactory multiplayerový zážitek.
 • Pokročilé zálohování: Díky možnosti automatického zálohování Apex pravidelně naplánuje zálohy vašeho herního serveru Satisfactory. Můžete si také stáhnout zálohy a uložit je na místní počítač.
 • Asistence 24/7: Přistoupil jsem k jejich podpoře živého chatu pro úpravu serveru a obdržel jsem rychlou odpověď. Případně jsem navštívil jejich znalostní základnu pro výuková videa, která byla snadno pochopitelná.

Klady

 • Neomezený úložný prostor pro hráče.
 • Dodává se s vlastním názvem subdomény pro uživatele.
 • Nabízí vícejazyčnou zákaznickou podporu.

Nevýhody

 • Pokročilé servery jsou k dispozici pouze u řady Ex.

Cena:

Zde jsou některé z měsíčních plánů pro Satisfactory dedikovaný server hosting od Apex:

RAMCena
6GB$16.87
8GB$20.99
10GB$26.25

Pravidla pro vrácení peněz: Můžete uplatnit nárok na a plné vrácení peněz do 7 dnů od data nákupu.

Návštěva Apex Hosting >>

7denní záruka vrácení peněz

2) Shockbyte

Shockbyte usnadňuje rychlé vytvoření vlastního dedikovaného serveru Satisfactory. Tyto servery jsou optimalizovány pro živé vysílání a zajišťují vysokou šířku pásma, ultra nízkou latenci a škálovatelný výkon.

Tyto dedikované servery jsou dodávány s automatickými aktualizacemi, 100% zaručenou dostupností a podporou cross-play. Kromě toho můžete změnit své Satisfactory herní prostředí instalací modu jedním kliknutím.

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (6)

Funkce:

 • Migrace souborů FTP: Shockbyte poskytuje bezplatnou migraci souborů FTP pro vlastníky serveru Satisfactory. To umožňuje uživatelům přenést nastavení hry ze starého serveru na nový server.
 • Serverová konzole: Intuitivní rozhraní vám umožní mít kompletní kontrolu nad herním serverem. Můžete spravovat interakce hráčů, přidávat do hry nové prvky a přizpůsobovat konfiguraci.
 • Bezpečnostní opatření: Projekt Shockbyte servery přicházejí s nejnovějšími bezpečnostními standardy, které účinně odolávají strongest DDoS attacks. Jako vlastník serveru můžete dokonce přizpůsobit konfigurace zabezpečení. Umožňuje vám implementovat různá bezpečnostní opatření podle vašich požadavků.
 • Umístění serverů: Shockbyte servery se nacházejí ve více regionech po celém světě, jako je Kanada, USA, Indie, Singapur, Francie, Velká Británie a další.
 • Zákaznická podpora: Zvedl jsem tiket související s mým herním serverem FTP a Shockbyte profesionálové rychle reagovali s proveditelným řešením. Kromě toho existuje znalostní báze, která pokrývá všechna výuková videa související se správou serveru.

Klady

 • Nabízí neomezené místo na disku pro hráče.
 • Poskytuje MySQL databáze zdarma.
 • Rychlé a snadné FTP bez ovlivnění nastavení herního serveru.

Nevýhody

 • Minimální umístění serverů v oblastech Asie a Tichom*oří.

Cena:

Zde jsou některé z měsíčních plánů pro uspokojivý dedikovaný server hosting od Shockbyte:

PlánRAMSlot hráčeCena
Biomasa Burner6GB4$7.99
Palivo Generator8GB12$12.99
Jaderná elektrárna10GB +24+$19.99

Pravidla pro vrácení peněz: Shockbyte nabídek 72hodinová záruka vrácení peněz od okamžiku nákupu.

Návštěva Shockbyte >>

3denní záruka vrácení peněz

3) SparkedHost

Sparked Host nabízí vysokou flexibilitu a cenově dostupná řešení pro uspokojivý dedikovaný server hosting. Hardwarové konfigurace jsou upraveny podle nejnovějších trendů v oboru, aby byla zajištěna uživatelská zkušenost bez zpoždění.

S disky NVMe, které jsou o 610 % rychlejší ve srovnání s technologií RAID, Sparked Host si vytvořila výklenek tím, že nabízí špičkový herní výkon.

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (7)

Funkce:

 • Okamžité nastavení: Sparked Host nabízí okamžité uspokojivé nastavení dedikovaného serveru jakmile bude vaše platba schválena. Po dokončení nastavení můžete okamžitě začít hrát a stát se součástí Satisfactory community.
 • Snadné rozhraní: Uživatelské rozhraní přichází s jednoduchým designem a snadno dostupnými funkcemi, které zjednodušují správu hostingových služeb. Můžete použít ovládací panel pro snadný přístup k funkcím, sledovat výkon a konfigurovat nastavení.
 • Správa MOD: Intuitivní ovládací panel má funkci Mod Manager, která hráčům usnadňuje správu a instalaci různých herních modů. Pomocí těchto modů mohou hráči upravovat obsah, funkčnost a vzhled hry.
 • Strong zabezpečení: Sparked Host využívá pokročilá bezpečnostní opatření k ochraně hostovaného serveru a dat. Tento poskytovatel hostingu Satisfactory nabízí pokročilou ochranu DDoS, zabezpečené zálohování a ochranu SSL pro boj proti kybernetickým hrozbám.
 • Umístění serveru: Má servery ve velkých městech po celém světě, jako je Miami, Dallas, Londýn, Bombaj, Chicago, Sydney a další.
 • Podpora klientů: Použil jsem jejich chatovací modul k vysvětlení mého dotazu a oni odpověděli do hodiny. Pro pokyny týkající se instalace jsem přistoupil k datům jejich helpdesku.

Klady

 • Nabízí neomezené hráčské sloty.
 • Garantovaná dostupnost 99.99%.
 • Cenově výhodná možnost ve srovnání s jejími konkurenty.

Nevýhody

 • Podpora 1 na 1 není u základních plánů k dispozici.

Cena:

Zde jsou počáteční plány pro Sparked Host s měsíčním platebním schématem:

PlánRAMSkladováníCena
Měď10GB50GB$8.00
Uhlí12GB50GB$10.00
Železo12GB100GB$24.00

Pravidla pro vrácení peněz: Můžete podat a refundace v rámci 24 hours od data nákupu. Sparked Host také nabízí 1-day bezplatná zkušební verze pro nové zákazníky.

Návštěva SparkedHost >>

1denní bezplatná zkušební verze

4) Nitrovaný

Nitrovaný nabízí uspokojivá dedikovaná serverová hostingová řešení, která uspokojí ty komunity hráčů, kteří hledají rychlý a nepřerušovaný virtuální herní zážitek.

Tyto servery nabízejí vysokou flexibilitu, aby se hráči mohli snadno zapojit do herního prostředí pro více hráčů. Uživatelsky přívětivé rozhraní vám umožňuje spravovat a překonfigurovat nastavení serveru podle vašich preferencí.

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (8)

Funkce:

 • Snadné přizpůsobení: Hráči si mohou přizpůsobit nastavení serveru Satisfactory podle preferencí. Od přidání nových map, změny názvu nebo vytvoření nového prostředí nabízí Nitrado různé možnosti přizpůsobení.
 • Vysoce zabezpečené servery: Nitrado nabízí proprietární podporu zabezpečení a ochranu DDoS pomocí SteelShield™. Posiluje server Satisfactory a zabraňuje hráčům, aby se stali obětí škodlivých robotů a phishingových útoků.
 • Tovární budova: Při hraní Satisfactory se můžete přeměnit do režimu z pohledu první osoby a postavit velkou továrnu. Vylepšete jeho design přidáním nových prvků a optimalizujte jej podle svých požadavků.
 • Umístění serveru: Datová centra jsou v předních městech po celém světě, jako je Frankfurt, Singapur, Sydney, Miami, New York, Londýn a další.
 • Zálohování dat: Nitrado pravidelně zálohuje váš herní server, aby se zabránilo náhodné ztrátě dat. Tato data můžete v případě potřeby obnovit z hostitelských systémů Nitrado pomocí webového rozhraní. Kromě toho můžete také vytvářet místní zálohy jako další bezpečnostní opatření.
 • Zákaznická podpora: Zvedl jsem tiket proti chybě instalace a Nitrado můj problém rychle vyřešil. Je tam také Uspokojivý rozpor community, Wiki nápověda a FAQ pro základní dotazy.

Klady

 • Možnost okamžitého přepínání her bez ztráty dat.
 • Správci mohou využívat každý dostupný konfigurační soubor.
 • Možnost učinit server Satisfactory soukromým pomocí hesla.

Nevýhody

 • Nepodporujte mody.

Cena:

Nitrado nabízí následujícíwing plány pro jeho uspokojivý dedikovaný server hosting:

Limit předplatnéhoHrací slotyCena
3 dny10$4.09
30 dny10$16.19
30 dny20$24.99

Pravidla pro vrácení peněz: Můžeš předplatné kdykoli zrušit. V případě dotazů souvisejících s vrácením peněz se prosím obraťte na tým zákaznické podpory.

Navštivte Nitrado >>

5) XGamingServer

XGamingServer je špičkové hostingové řešení, které hráčům umožňuje vyzkoušet nové možnosti a zároveň se ponořit do světa Satisfactory hratelnosti. Poskytuje nejlepší hostingové služby ve své třídě se zaměřením na primaripouze na herním výkonu, zabezpečení a možnostech přizpůsobení.

S XGamingServer mohou hráči vylepšit svět Satisfactory přidáním nových prvků a přepracováním nastavení konfigurace. Ať už jste začátečník nebo ostřílený profesionál, XGamingServer vás zavede do dobrodružné a uspokojivé hry pro více hráčů.

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (9)

Funkce:

 • Aktualizovaný správce souborů: Nově aktualizovaný správce souborů XGamingServer obsahuje tlačítko SFTP na jedno kliknutí. Můžete přistupovat k souborům serveru a spravovat nastavení konfigurace a další obsah jediným kliknutím.
 • Automatické zálohování do cloudu: Jedná se o zásadní funkci od XGamingServer pro ochranu herních dat a konfigurace serveru každého uživatele. Automatické zálohování do cloudu pravidelně ukládá přizpůsobení hry, postup a nastavení bez ručního zásahu.
 • Vytvořte rozvrhy: Pro zvýšení výkonu serveru můžete vytvořit různé plány. Hráči mohou vytvořit plán restartování serveru jednou denně, aby odstranili závady a obnovili zdroje.
 • Integrace databáze: XGamingServer vám umožňuje bezproblémovou integraci MySQL databáze do vašeho uspokojivého hostitelského prostředí. Tato integrace vám umožňuje ukládat herní data, jako jsou světové státy, mapy, inventáře, statistiky hráčů atd.
 • Uživatelsky přívětivý ovládací panel: Ovládací panel pterodaktyla má uživatelsky přívětivé rozhraní a různé možnosti přizpůsobení. Umožňuje vám sledovat různé metriky výkonu vašeho serveru Satisfactory, jako je využití paměti, aktivita sítě, využití procesoru atd.
 • Zákaznická podpora: I mailzadali jim mé dotazy na jejich stránce podpory a obdrželi následující odpověďwing den. K dispozici je také znalostní báze a neshody pro nejnovější oznámení a základní pokyny.

Klady

 • Neomezené herní sloty.
 • Aktivace netrvá déle než 5 minut.
 • Umožňuje přizpůsobit prostředí hry Satisfactory.

Nevýhody

 • Není k dispozici podpora živého chatu.

Cena:

XGamingServer přichází s následujícímwing Uspokojivé měsíční plány hostingu:

PlánCena
Uspokojivý nováček$15.00
Uspokojivý nováček$25.00
Uspokojivý Pro$35.00

Pravidla pro vrácení peněz: V případě technické problémy, které nebylo možné opravit or dostupnost provozu je menší než 99 %, Můžete požadovat vrácení peněz. XGamingServer zpracuje vrácení peněz do 2 pracovních dnů. Také nabízí 2denní zkušební verze zdarma.

Navštivte XGamingServer >>

2denní zkušební verze zdarma

6) Servery Citadel

Servery Citadel přichází s dedikovanou serverovou hostingovou platformou pro personalizaci a účast v Satisfactory herním světě. Svá pravidla a konfigurační hodnoty můžete definovat v dedikovaný server pro Satisfactory hraní s různými možnostmi přizpůsobení. Servery Citadel jsou vybaveny výkonově bohatými procesory Xeon pro nepřerušované hraní.

Podporuje ruční nahrávání a parní workshopy pomocí FTP nebo intuitivního ovládacího panelu. Ovládací panel TC Admin vám umožňuje chránit vaše vyhrazené herní servery heslem. Můžete upravit konfiguraci serveru a také přidat správce jediným kliknutím.

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (10)

Funkce:

 • Dostupnost serveru: Servery Citadel vám poskytují úplnou kontrolu nad vaším herním serverem Satisfactory. Jednoduchým kliknutím myši můžete plánovat úlohy, instalovat mody, zastavit skript a mnoho dalšího.
 • Konfigurace serveru: Jako vlastník dedikovaného serveru můžete upravovat název serveru, nastavení hry, oprávnění správce, prohlížet protokoly serveru a další. Pomocí vlastních parametrů spouštění můžete nakonfigurovat způsob spouštění vašeho dedikovaného serveru Satisfactory.
 • Záloha serveru: Robustní zálohovací zařízení zajišťuje, že data vašeho serveru Satisfactory jsou bezpečná a nedotčená. Neustále sleduje aktualizace na vašem serveru Satisfactory a zálohuje data v reálném čase.
 • Instalace modů: Mody můžete nainstalovat z ovládacího panelu serveru jediným kliknutím. Podporuje nejnovější verze modů a při každé nové aktualizaci vám zašle upozornění.
 • NVMe SSD: Citadel používá nejnovější NVMe SSD disky k zajištění nízké latence a vyšších rychlostí čtení/zápisu. Tyto disky také poskytují rychlejší dobu odezvy během uspokojivého hraní.
 • Umístění serveru: Servery se nacházejí ve více než 18 městech po celém světě, jako je Paříž, Los Angeles, Tokio, Amsterdam a další.
 • Zákaznická podpora: Přistoupil jsem k oknu živého chatu, abych zveřejnil svůj dotaz, ale jejich odpověď musela být užitečnější. Alternativně má znalostní báze také omezený přístup k podpůrným materiálům.

Klady

 • Poskytuje 99.99% záruku dostupnosti.
 • Snadná upgrade serveru kdykoli.
 • Nabízí uživatelům plný přístup k databázi.

Nevýhody

 • Nastavení vyhrazeného serveru může trvat až 72 hours.

Cena:

Citadel Servers nabízí následujícíwing měsíční cenové plány pro Satisfactory hosting:

RAMHrací slotyCena
6GB15$13.05
8GB15$18.04
10GB15$21.04

Pravidla pro vrácení peněz: Můžeš předložte lístek k billing tým, zmiňující daný problém, pro vrácení peněz. Kromě toho vám v případě potřeby vrátí poplatek za nastavení více než 72 hours zřídit dedikovaný server.

Navštivte servery Citadel

7denní záruka vrácení peněz

7) PingPerfect

PingPerfect přichází s dedikovanými serverovými hostingovými plány pro herní nadšence Satisfactory. Poskytuje možnosti nepřetržitého hraní se špičkovou hardwarovou konfigurací a nejnovějšími bezpečnostními opatřeními.

Umožňuje vám přizpůsobit hru přidáním nových prvků do světa Satisfactory. Můžete pozvat své přátele ke hře pro více hráčů ve vašem přizpůsobeném vesmíru Satisfactory. S tímto dedikovaným serverem můžete vyzkoušet různé hranice a popustit uzdu své kreativitě bez omezení.

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (11)

Funkce:

 • Funkce aktualizace beta: Pomocí funkce Beta Update můžete snadno přepínat mezi různými verzemi her. Pomocí několika kliknutí vám tato možnost umožňuje shift mezi starší nebo experimentální verzí.
 • FTP přístup: Máte plnou kontrolu nad přístupem FTP pro stahování protokolů serveru, úpravu nastavení hry nebo nahrávání souborů mod. S úplným FTP přístupem můžete mít herní zážitek přizpůsobený a poutavější.
 • Obnovení zálohy: Intuitivní ovládací panel má systém zálohování a obnovy souborů. Jediným kliknutím můžete vytvořit zálohu svého herního serveru nebo obnovit staré zálohy na server.
 • Editor konfiguračních souborů: PingPerfect vám umožňuje upravovat konfigurační soubory podle vašich požadavků. Nástroj konfiguračního editoru má mnoho možností, jak dát vašemu serveru požadované funkce.
 • Umístění herního serveru: Můžete si vybrat z více než 20 umístění herních serverů po celém světě, jako je Londýn, Německo, Francie, Dallas, Seattle, Singapur a další.
 • Podpora: Přistoupil jsem k jejich podpoře pro dotaz týkající se konfigurace. Nebyli dostatečně citliví a vzali 72 hours k částečnému vyřešení mého problému.

Klady

 • Instalace modu jedním kliknutím.
 • Intuitivní a snadno použitelný ovládací panel.
 • Bezplatný webhosting a DDoS ochrana.

Nevýhody

 • Špatná zákaznická podpora.

Cena:

Zde jsou měsíční ceny plánů PingPerfect Extreme Performance podle umístění serveru USA-New York:

Priorita CPUSlužba hostovaná na NVMeHrací automatyCena
NormálníAno – 5x rychlejší NVMeNeomezený$45.00
Nad NormalAno – 5x rychlejší NVMeNeomezený$49.05
VysokýAno – 5x rychlejší NVMeNeomezený$58.52

Pravidla pro vrácení peněz: Ping Server nabízí 48hodinová záruka vrácení peněz pokud nejste spokojeni s výkonem.

Navštivte PingPerfect >>

48hodinová záruka vrácení peněz

Jak si vybrat nejlepšího uspokojivého poskytovatele hostingu?

Dedikované servery Best Satisfactory jsou spolehlivé a bezpečné a zajišťují příjemný herní zážitek bez zpoždění. Chcete-li vybrat nejlepší uspokojivý server hosting poskytovatel okamžitě, musíte zvážit následujícíwing body:

 • hardware: Při výběru dedikované serverové konzole Satisfactory dejte důraz na dostupnost nejnovější hardwarové konfigurace. Zkontrolujte také RAM, operasystém, procesor, možnosti úložiště a dostupnost nezbytných upgrade zařízení.
 • Podpora: Poskytovatelé dedikovaných serverů Best Satisfactory zajišťují, že služba podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu s vícejazyčnou pomocí. Obvykle poskytují více možností podpory, jako je live chat, telefon, napřmail, Discord a Knowledgebase.
 • Rychlost zotavení: Spolehlivý poskytovatel serveru Satisfactory zajišťuje rychlejší obnovu dat pomocí obnovení jedním kliknutím. Obvykle poskytují automatické zálohování a více míst pro ukládání dat.
 • Doba provozu serveru: Vždy hledejte poskytovatelé hostingu herních serverů které zaručují minimálně 99% dostupnost serveru pro lepší výkon. Ujistěte se, že nabízejí adekvátní řešení a ochranná opatření v případě problémů s prostojem.
 • Zabezpečení Spolehlivý uspokojivý server hosting Společnost bude chránit váš server Satisfactory před různými online hrozbami. Chrání váš server před hackováním, neoprávněným přístupem a DDoS attacks.
 • Další výdaje: Někteří poskytovatelé mají skryté poplatky a dodatečné náklady za konkrétní zahrnutí služeb. Než se rozhodnete, pečlivě si je projděte, abyste určili celkové náklady.

Výhody dedikovaného uspokojivého serverového hostingu

Výběr dedikovaného a uspokojivého serverového hostingu přináší hráčům několik zásadních výhod:

 • Vylepšený herní výkon: Renomovaní poskytovatelé hostingu herních serverů mají nejnovější konfiguraci hardwaru, ideální paměť RAM a dostatek úložiště pro ideální herní prostředí pro více hráčů. Dedikovaný server přiděluje zdroje výhradně hráči, aby zajistil minimální prodlevy, rychlé načítání a delší dobu provozu.
 • Nejnovější aktualizace zabezpečení: S vyhrazenými servery Satisfactory získáte nejnovější aktualizace zabezpečení a funkce, abyste zůstali chráněni před online hrozbami. Ve srovnání s možnostmi sdíleného hostování poskytují dedikované servery vždy vyšší bezpečnostní opatření k ochraně vašeho serveru před narušením dat a hrozbami hackerů.
 • Lepší přizpůsobení: Když si vyberete dedikovaný server, má spoustu možností přizpůsobení. Jako správce serveru můžete konfigurovat a měnit jeho nastavení podle vašich požadavků. Můžete přidat mody pro přizpůsobení herního prostředí a mít možnost přidávat nebo odebírat hráče.

Efektivní správa a optimalizace uspokojivého serveru

Efektivní správa serveru Satisfactory a jeho udržování v optimalizovaném stavu zajišťuje hráčům pozitivní herní zážitek. Zde je několik tipů a triků, které můžete dodržovat, abyste udrželi server Satisfactory v optimálním stavu:

 • Úprava nastavení serveru: Nastavení serveru Satisfactory můžete optimalizovat podle dostupnosti zdrojů. Chcete-li zlepšit herní zážitek, můžete upravit velikost světa, limity hráčů, zahrnutí balíčků modů atd.
 • Pravidelné aktualizace: Zajistěte, aby byly pluginy a prostředky vašeho serveru aktualizovány podle nejnovějších verzí. Musíte také aktualizovat nejnovější bezpečnostní záplaty, abyste chránili svůj server před nejnovějšími hrozbami a DDoS attacks. Doporučuje se naplánovat kontrolu údržby během nehraní hours aby se zabránilo prodlevám během hry.
 • Plánování záloh: Vždy naplánujte automatické zálohování herních dat a nastavení serveru. A spolehlivý poskytovatel hostingu bude mít hodinová a přizpůsobená automatizovaná řešení zálohování. Případně musíte zajistit, aby server mohl rychle obnovit zálohu do poslední fáze hry.

Nejčastější dotazy:

Ano, uspokojivá hra pro více hráčů podporuje mody. Některé mody však mohou mít problémy s kompatibilitou s vaším dedikovaným serverem Satisfactory. Proto před stažením a instalací modu musíte zkontrolovat jeho popis.

Když používáte běžný server, musíte použít připojení peer-to-peer k propojení s více hráči. K hostování hry se používá osobní počítač. Vlastník tohoto počítače bude odpovědný za správu připojení přehrávače, nastavení serveru a správu provozuschopnosti serveru. Běžné servery pro hry pro více hráčů přicházejí se škálovatelností, přizpůsobením a mají určitá omezení výkonu. Takové nastavení je ideální při správě malé skupiny hráčů.

Když používáte a Dedikovaný server, soukromý server nebo hostitelský počítač je vyhrazen pouze vám pro hru. Dedikovaný server slibuje větší flexibilitu, více přizpůsobení a vylepšené zabezpečení. Je ideální pro hraní více hráčů s většími skupinami, někdy přesahujícími 60 členů.

Verdikt

Při kontrole jsme pečlivě zvážili celkový výkon, zákaznickou podporu, škálovatelnost a cenovou dostupnostwing výše uvedené servery. Zatímco všechny nabízejí dobrý výkon, tři nejlepší servery, které bychom chtěli doporučit, jsou uvedeny níže:

 • Apex Hosting : Apex hosting vede náš seznam recenzí primarily pro jeho spolehlivý výkon, neomezený počet hráčských slotů, rychlou zákaznickou podporu a konkurenceschopné ceny,
 • Shockbyte : Díky nastavení hardwaru na průmyslové úrovni a pokročilým bezpečnostním opatřením, Shockbyte nabízí spolehlivý multiplayer Uspokojivý zážitek z hostování serveru.
 • Sparked Host : Sparked Host nabízí rychlý a plynulý herní výkon spolu s více možnostmi přizpůsobení.

Nejlepší uspokojivý hosting serveru: Nejlepší!

#1 Nejlepší celkově

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (12)

#2 Nejlepší výběr

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (13)

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (14)

7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (15)

Název nástrojeApex HostingShockbyteSparkedHostNitrovaný
Minimální limit hráčeNeomezený4410
Minimální RAM6GB6GB10GB4GB
Ochrana DDoS✔️✔️✔️✔️
Podpora Modpack✔️✔️✔️
Zkušební verze zdarma7denní záruka vrácení peněz3-denní záruka vrácení penězDenní zkušební doba 1Předplatné kdykoli zrušte
OdkazNávštěva Apex HostingNávštěva ShockbyteNávštěva SparkedHostNavštivte Nitrado

Máš rád:

 • 15 NEJLEPŠÍCH levných poskytovatelů hostingu serveru Minecraft (2024)
 • 8 NEJLEPŠÍCH poskytovatelů hostingu serveru Rust (2024)
 • 9 nejlepších bezplatných serverů ARK (2024)
 • 5 nejlepších Unturned Server Hosting (2024)
 • 5 nejlepších BEZPLATNÝCH poskytovatelů hostingu serveru Terraria (2024)
 • 7 NEJLEPŠÍCH poskytovatelů serverového hostingu Arma 3 (2024)
 • Jak přidělit více RAM do Minecraftu v roce 2024
 • 8 NEJLEPŠÍCH serverů DayZ (2024)
7 NEJLEPŠÍCH uspokojivých poskytovatelů dedikovaného serverového hostingu (2024) (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Prof. An Powlowski

Last Updated:

Views: 5693

Rating: 4.3 / 5 (64 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Prof. An Powlowski

Birthday: 1992-09-29

Address: Apt. 994 8891 Orval Hill, Brittnyburgh, AZ 41023-0398

Phone: +26417467956738

Job: District Marketing Strategist

Hobby: Embroidery, Bodybuilding, Motor sports, Amateur radio, Wood carving, Whittling, Air sports

Introduction: My name is Prof. An Powlowski, I am a charming, helpful, attractive, good, graceful, thoughtful, vast person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.